Декілька корисих модулів

Декілька корисих модулів

victor

1. Moduleinfo (www.drupal.org/project/moduleinfo)

Корисний модуль для роботи з контріб модулями. Після включеня на строінці модулів до кожного включеного модуля появиться силка moduleinfo. Натиснувши на неї можна отримати інформацію про модуль. Наприклад дізнатися силкі для налаштування модуля (hook_menu) або права доступу, які використовуються у цьому модулі.

 

2. Block Up Down (www.drupal.org/project/bud)

Дуже простий у користувані модуль. Він дозволяє переміщувати блок по регіону або відключити його не заходячи в admin/structure/block. Силкі на переміщення і відключення блока знаходяться в контекстуальних силках.

 

3. Honeypot (www.drupal.org/project/honeypot)

Модуль використовуються для захисту від ботів і при цьому не використовує капчу. Він працює наступним чинном: потібно вказати мінімальний час заповнення форми, і якщо ця форма буде заповнена бистріше за вказаний час, тоді вона не буде створена. Для того щоб вказати час і які форми потрібно провіряти потрібно перейти на стрінку - admin/config/content/honeypot.

 

4. Image Block (www.drupal.org/project/imageblock)

Модуль дозволяє створити блок (admin/structure/block/imageblock_add) у якому буде поле для зображення. Поле title і body при цьому зберігаються. Вибрати зображення можна тільки одне. Для зображення є наступні налаштування: Image style, Alternate text, Title, Link, Link target.

 

5. Find Content (www.drupal.org/project/find_content)

Після включення модуля на сторінці admin/content у вас появиться поле для пошуку нод по їхньому заголовку.

 

6. Linked Field (www.drupal.org/project/linked_field)

Перетворює будь-яке поле у силку. Налаштування поля відбувається у manage display. Вказати шлях можна використовуючи токени. Крім цього є ряд інших налаштувань.

 

7. Special menu items (www.drupal.org/project/special_menu_items)

Створює пункт меню без шляху або пункт меню якій буде розділяти меню за допомогою сепаратора. Для того щоб вказати сепаратор потрібно перейти на стрінку admin/config/system/special_menu_items і вказати сепаратор (наприклад: <br>, <hr>). Тепер при додавані пунка меню у вас будуть доступні наступні шляхі: <nolink>, <separator>.

 

8. Flippy (www.drupal.org/project/flippy)

Створює пейджер для переходу між нодами (Previous - Next). Для налаштування потрібно перейти на admin/structure/types/manage/[content_type] і включити flippy. Можна поміняти назви силок навігації, вказати по якому принципу сортуються ноди, додати рандомну силку. Після цього перейти в manage display повної ноди і перетягнути pager або перейти на admin/structure/block і включити блок flippy.

 

9. Blockify (www.drupal.org/project/blockify)

Додає блокі із такою інформацією, як Logo, Site name, Site slogan, Page title, Breadcrumb, Tabs, Messages, Local actions, Feed icons. Для вибору того, які блокі вам потрібно перейдіть на сторінку admin/config/user-interface/blockify і включіть потрібні пункти. Після цього на сторінці admin/structure/block ці блокі будуть вам доступні.

 

10. Unique field (www.drupal.org/project/unique_field)

Створює унікальні поля для нод. Для того щоб вказати унікальні поля потрібно перейти на сторінку admin/structure/types/manage/[content_type] і налаштувати розділ Unique Field restrictions.

 

11. Field as Block (www.drupal.org/project/fieldblock)

Перетворює поле ноди на блок. Для вибору які поля замінити на блокі потрібно перейти на manage display. Після цього на сторінці admin/structure/block включити блок поля. В результаті поле буде виводитися тільки у блоці.